Çevre Danışmanlık, Çevre Danışmanlık Firmaları, Çevre Danışmanlığı, Çevre Danışmanlık Şirketleri, Aık Yönetimi, ÇED – Çevresel Etki Değerlendirmesi, Toprak Kirliliği Tespiti, Toprak Kirliliği, Kirli Toprak Temizlenmesi, Baca Gazı Filtre Sistemleri, Çevre Görevlisi Danışmanlığı, Çevre Mühendisliği, Çevresel Planlama, Çevresel Risk Analizi, Endüstriyel Atık Yönetimi, Endüstriyel Kazalar Risk Çalışmaları, Endüstriyel Kazalar, Toz Filtre Sistemleri, Karbon Ayak İzi ve Sürdürülebilirlik, Madencilik Danışmanlığı

ABECE Çevre Danışmanlığı | Çevre Danışmanlık,  Çevre İzni, Toprak Kirliliği, ÇED

IFAT 2018 Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı

IFAT 2018 Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi FuarıÇevre Teknolojileri

Almanya’nın Münih şehrinde, 14-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında IFAT 2018 Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı düzenlenecektir. Fuarın Türkiye Milli katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası tarafından düzenlenmesi planlanmaktadır.

Dünyanın en büyük atık su, arıtma sistemleri, katı atık, geri dönüşüm ve çevre teknolojileri Fuarı olan IFAT Fuarı’nın Türkiye Milli Katılımı 2012 yılından beri İstanbul Ticaret Odası tarafından düzenlenmektedir. 2018 yılında milli katılım organizasyonu firmaların talepleri doğrultusunda, Atık Su ve Su Arıtma Sistemleri, Katı Atık ve Geri Dönüşüm ile Araç Üstü Ekipmanlar ve Cadde Temizliği sektörlerinin yer aldığı 3 salonda organize edilecektir.

IFAT 2018 Fuarı milli katılım organizasyonu katılım ücreti tüm fuar hizmetleri dahil 550 Euro/m2 olup, bu ücrete yer tahsisi, stand inşaatı, elektrik bağlantısı, aydınlatma ve temel dekorasyon malzemeleri, nakliye, gümrükleme ve sigorta işlemleri, Türkiye pavyonunun fuar alanında katılımı, milli katılım kataloğunda firma bilgilerinin yer alması, ofis, iletişim araçları, güvenlik, ikram hizmetleri, stand büyüklüğü ile orantılı ücretsiz fuar giriş kartı dahil olmak üzere tüm ana hizmetler dahildir. Nakliye ve Gümrükleme organizasyonu hariç yukarıda sunulan diğer tüm fuar hizmetlerinin bedeli ise 510 Euro/m2‘dir.

Fuar ayrıca devlet desteği kapsamında olup, paket fiyat üzerinden %50 oranındaki devlet desteğine ilişkin işlemlerin takibinin de İstanbul Ticaret Odası tarafından yürütüleceği açıklanmıştır.

Fuara katılımla ilgili ayrıntılı bilgi aşağıdaki irtibat bilgileri aracılığıyla İstanbul Ticaret Odası’ndan temin edilebilmektedir.

İstanbul Ticaret Odası

İlgili Kişiler: Esra Avcıoğlu – Mustafa Çağlayan
Tel: 0212 455 61 10 – 0212 455 61 08
E-posta: esra.avciglu@ito.org.tr – mustafa.caglayan@ito.org.tr
www.ito.org.tr

Kaynak: http://www.izto.org.tr/tr/announcements/type/read/id/3503

Çevre danışmanlık, Toprak Kirliliği, ÇED, Atık Yönetimi, Baca Gazı Filtre veya
Çevresel Planlamaya mı ihtiyacınız var ?

Hemen Sizi Arayalım