Çevre Danışmanlık, Çevre Danışmanlık Firmaları, Çevre Danışmanlığı, Çevre Danışmanlık Şirketleri, Aık Yönetimi, ÇED – Çevresel Etki Değerlendirmesi, Toprak Kirliliği Tespiti, Toprak Kirliliği, Kirli Toprak Temizlenmesi, Baca Gazı Filtre Sistemleri, Çevre Görevlisi Danışmanlığı, Çevre Mühendisliği, Çevresel Planlama, Çevresel Risk Analizi, Endüstriyel Atık Yönetimi, Endüstriyel Kazalar Risk Çalışmaları, Endüstriyel Kazalar, Toz Filtre Sistemleri, Karbon Ayak İzi ve Sürdürülebilirlik, Madencilik Danışmanlığı

ABECE Çevre Danışmanlığı | Çevre Danışmanlık,  Çevre İzni, Toprak Kirliliği, ÇED

ÇERKEZKÖY TİCARET VE SANAYİ ODASINDA ÇEVRE MEVZUATI KONULU TOPLANTI DÜZENLENDİ

  • Anasayfa
  • Haberler
  • ÇERKEZKÖY TİCARET VE SANAYİ ODASINDA ÇEVRE MEVZUATI KONULU TOPLANTI DÜZENLENDİ

ÇERKEZKÖY TİCARET VE SANAYİ ODASINDA ÇEVRE MEVZUATI KONULU TOPLANTI DÜZENLENDİ 

Çevre Mevzuatı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasında Çevre Mevzuatı konulu toplantı düzenlendi. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasında 11 Eylül 2019 Çarşamba Günü Saat 14:00’de “Çevre Mevzuatı” konulu bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir.

Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcımız Yalçın KARACA’ nın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda işletmelerin ÇED süreci, Çevre İzin ve Lisansı kapsamındaki iş ve işlemleri ile Çevre Denetimleri ve Yönetim hizmetleriyle ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Ayrıca Sıfır Atık Yönetmeliği ve Çevre Yönetim Hizmetleri Hakkında Yönetmelik ile ilgili yükümlülükler açıklanmıştır.

Toplantı sonunda  karşılaşılan sorunlar, çözüm önerileri, alınabilecek tedbirler gibi konularda görüş alışverişinde bulunulmuştur.

Kaynak: https://tekirdag.csb.gov.tr/cerkezkoy-ticaret-ve-sanayi-odasinda-cevre-mevzuati-konulu-toplanti-duzenlendi-haber-248635

Çevre danışmanlık, Toprak Kirliliği, ÇED, Atık Yönetimi, Baca Gazı Filtre veya
Çevresel Planlamaya mı ihtiyacınız var ?

Hemen Sizi Arayalım