Çevre Danışmanlık, Çevre Danışmanlık Firmaları, Çevre Danışmanlığı, Çevre Danışmanlık Şirketleri, Aık Yönetimi, ÇED – Çevresel Etki Değerlendirmesi, Toprak Kirliliği Tespiti, Toprak Kirliliği, Kirli Toprak Temizlenmesi, Baca Gazı Filtre Sistemleri, Çevre Görevlisi Danışmanlığı, Çevre Mühendisliği, Çevresel Planlama, Çevresel Risk Analizi, Endüstriyel Atık Yönetimi, Endüstriyel Kazalar Risk Çalışmaları, Endüstriyel Kazalar, Toz Filtre Sistemleri, Karbon Ayak İzi ve Sürdürülebilirlik, Madencilik Danışmanlığı

ABECE Çevre Danışmanlığı | Çevre Danışmanlık,  Çevre İzni, Toprak Kirliliği, ÇED

Ümraniye Belediyesi’nin Çevre Bilinci Eğitimleri Başladı

Ümraniye Belediyesi’nin Çevre Bilinci Eğitimleri Başladı

Çevre Bilinci Eğitimleri

Ümraniye Belediyesi’nin çevre bilinci eğitimleri başladı. Ümraniye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından okullarda uygulamaya geçirilen çevre bilinci eğitimleri başladı. Geçtiğimiz yıllarda da yapılan eğitimler, okulların başlaması ile birlikte tekrar start verdi.

Ümraniye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından okullarda uygulamaya geçirilen çevre bilinci eğitimleri başladı. Geçtiğimiz yıllarda da yapılan eğitimler, okulların başlaması ile birlikte tekrar start verdi.

Ümraniye Belediyesi’nin gençlerde ve çocuklarda çevre bilincinin gelişmesi için uygulamaya koyduğu çevre bilinci eğitimleri okulların açılması ile birlikte tekrar başladı. İlki Mebruke Salih Koçak Ortaokulu’nda yapılan eğitim programında, Çevre Uzmanı Çiğdem Zirekoğlu, eğitime katılan çocuklara geri dönüşüm, israf ve sıfır atık konuları ile ilgili bilgi verdi. Çocukların büyük ilgi gösterdiği eğitim programı, tüm eğitim öğretim yılı boyunca farklı okullarda devam edecek.

Kaynak: https://www.umraniye.bel.tr/tr/main/news/umraniye-belediyesinin-cevre-bilinci-egitimle/8515

Çevre danışmanlık, Toprak Kirliliği, ÇED, Atık Yönetimi, Baca Gazı Filtre veya
Çevresel Planlamaya mı ihtiyacınız var ?

Hemen Sizi Arayalım