Çevre Danışmanlık, Çevre Danışmanlık Firmaları, Çevre Danışmanlığı, Çevre Danışmanlık Şirketleri, Aık Yönetimi, ÇED – Çevresel Etki Değerlendirmesi, Toprak Kirliliği Tespiti, Toprak Kirliliği, Kirli Toprak Temizlenmesi, Baca Gazı Filtre Sistemleri, Çevre Görevlisi Danışmanlığı, Çevre Mühendisliği, Çevresel Planlama, Çevresel Risk Analizi, Endüstriyel Atık Yönetimi, Endüstriyel Kazalar Risk Çalışmaları, Endüstriyel Kazalar, Toz Filtre Sistemleri, Karbon Ayak İzi ve Sürdürülebilirlik, Madencilik Danışmanlığı

ABECE Çevre Danışmanlığı | Çevre Danışmanlık,  Çevre İzni, Toprak Kirliliği, ÇED

Hakkımızda

 

abc-logoo

HAKKIMIZDA

ABECE ÇEVRE olarak, 2010 yılında uzun yıllardır çevre sektöründe çalışan uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. 2010 yılında kurulduğunda ABC Grup Çevre Danışmanlık Anonim Şirketi unvanı ile ticaret hayatına başlayan şirket, 2014 yılında İş Güvenliği alanında faaliyet gösterebilmek için T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yürütülen mevzuatlara uyum sağlamak adına unvanını Büyük Türkçe Sözlük’te anlamı Alfabe manasına gelen ABECE olarak değiştirerek yoluna ABECE GRUP ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ A.Ş. unvanı ile devam etmektedir.

ABECE ÇEVRE bünyesinde 10 dan fazla Çevre Mühendisi, 2 Biyolog, 2 Kimyager, 1 Maden Mühendisi, 1 Jeoloji Mühendisi, 1 Jeofizik mühendisi, 1 İşletmeci ve diğer meslek dallarından bulunan uzman bir ekip ile çevre sektöründe yüksek katma değerli hizmetler vermektedir.

ABECE ÇEVRE şirketinin en büyük hedefi, müşterilerine sunmuş olduğu çözümler ile çevre konusunda bir farkındalık oluşturarak hem müşterisine hem de Türkiye’ye katma değer sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Çevre sektöründe faaliyet gösteren bir firma olmanın bilinci ile insan sağlığını ve çevre kirliliğini önleyici tedbirler alan, sektörün teknolojik gelişmelerini ve yeniliklerini sürekli takip eden, mevzuat gerekliliklerini öncelikli olarak yerine getiren, müşterilerin beklentilerini konularında uzmanlaşmış çalışanlarımızla kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılayarak hukuki, insani insani ve çevresel kaynakların etkin kullanılmasını sağlayan, sağlıklı bir çevrede yaşama hakkının teminatı olan saygın ve öncü bir kurum olmaktır.

VİZYONUMUZ

Halkın daha sağlıklı bir çevrede yaşaması için çevreye etkisi olan tüm faaliyetlerin çevresel etkilerini değerlendirerek, ilgili yönetmelik ve mevzuatlar kapsamında çevre kirliliğinin önlenmesi, kontrolünün sağlanması ile çevre standartlarının yükseltilmesini amaçlayan, hizmet verilen firmalara ve halka güncel ve güvenilir çevre bilgisini ulaştıran, çevre sektöründe ulusal ve uluslararası projelerde yer alan, Türkiye’de öncü şirketler arasına girerek daha yaşanabilir bir dünya için çalışan bir kurum olmaktır.

 

Çevre danışmanlık, Toprak Kirliliği, ÇED, Atık Yönetimi, Baca Gazı Filtre veya
Çevresel Planlamaya mı ihtiyacınız var ?

Hemen Sizi Arayalım